Genel

Tekrar Merhaba Dünya!

Herkese selamlar, uzun bir süredir ara verdiğim blog yazılarıma bugünden itibaren tekrar başlıyorum. 2015 Nisan ayı itibariyle hayatımızda bazı şeyler değişti, bu yüzden belki çoğu şeye gerekli önemi de veremedik. Bloğumda bunlardan biriydi. Aslında başlangıçta yazılım üzerine ne varsa elimden geldiğince yazmak, çalışmak, çalıştıkça öğrendiklerimi paylaşmak istemiştim. Fakat yazamadığım sürede tek bir alanda yazmak yerine, ağırlıklı yazılım içeriğine sahip konular ile farklı konularda da yazmayı kararlaştırdım. Bazen ilgi duyduğum sosyal aktiviteler, bazen sosyal güncel spor konularında ama yine çoğu zaman yazılım konusunda paylaşımlarıma devam edeceğim. Umarım faydalı olabilirim.

graduation_cap

Bloğumdan ayrı kaldığım sürede sağlık problemleri yanı sıra olumlu şeyler de yaşadık. Örneğin artık 4.sınıf bir Bilgisayar Mühendisi öğrencisi değilim. 🙂 Artık diplomalı bir Bilgisayar Mühendisiyim. 🙂 Darısı kardeşlerimin başına.

Bloğumda yazılım alanında bir süre PHP CI hakkında yazacağım. İlerleyen zamanda ise Android ve iOS hakkında da yazmayı düşünüyorum. Artık kodlarımı ise doğrudan link olarak paylaşmayı hedefliyorum. Umarım faydalı bilgiler sunabilirim. Soru görüş ve dilekleriniz için ogzhnozdmr@gmail.com || oguzhanozdemir@outlook.com adresine mail atabilirsiniz. O zaman yazılımcı sloganıyla, tekrar merhaba dünya. 🙂

Oğuzhan ÖZDEMİR

19 Ocak 1991 Bursa doğumlu Bilgisayar Mühendisiyim. Codeigniter, Kotlin, Android, MySQL ve iOS uygulamalar geliştiriyorum. Web kısmında CSS, HTML, JavaScript, jQuery konularına hakimim. Mayıs 2017 tarihinde Maltepe/İstanbul oradan da Çorlu /Tekirdağ'a giderek askerlik görevimi tamamladım. 2018 Mayıs ayında Bursa'da Durmazlar Makina Sanayi ve Tic. A.Ş. firmasında Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı olarak işe başladım. İletişim: ogzhnozdmr@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.