Merhaba Dünya!

Her yazılım dilinin ilk sloganıdır “Hello World!” ve her programcı ilk “Hello World!” yazarak öğrenmeye başlamıştır yazılımı. Uzun zamandır yazmayı hedeflediğim bloğuma başlangıcı bende Merhaba Dünya diyerek yapmak istedim. Merhaba Dünya, Merhaba Herkese..

 

Bu blog sayfasında çeşitli yazılım dilleri ile alakalı deneyimler, kodlar, çalışmalar, projeler, teknolojik konular ve bazende genel konulardan bahsedeceğim. Sizin sorularınıza cevap vermeye çalışacağım. Umarım başarılı, güncel ve sağlıklı bilgi içeren yazı dizilerinden oluşan bir blog sitesi olur. Sizinde olumlu yada olumsuz görüşlerinizi paylaşmanız dileğiyle..

Oğuzhan ÖZDEMİR

19 Ocak 1991 Bursa doğumlu Bilgisayar Mühendisiyim. Codeigniter, Kotlin, Android, MySQL ve iOS uygulamalar geliştiriyorum. Web kısmında CSS, HTML, JavaScript, jQuery konularına hakimim. Mayıs 2017 tarihinde Maltepe/İstanbul oradan da Çorlu /Tekirdağ'a giderek askerlik görevimi tamamladım. 2018 Mayıs ayında Bursa'da Durmazlar Makina Sanayi ve Tic. A.Ş. firmasında Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı olarak işe başladım. İletişim: ogzhnozdmr@gmail.com

2 thoughts on “Merhaba Dünya!

  • 12 Şubat 2015 tarihinde, saat 08:13
    Permalink

    Oğuzhanım web siten çok güzel oldu. Başarılı olman dileklerimle, canlı ve takip edilir bir site olsun… Yeni yazılarını ve paylaşımlarını merakla bekliyoruz..

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.