Android UIBootstrapCodeigniterGenelHTML/CSSjQueryMySQLPHPWebYazılım

Codeigniter Türkçe Kaynak & Örnekler

Merhaba arkadaşlar,
Uzun bir süredir yazılarıma ara vermiştim. Bu süreçte gerek iş hayatının temposu gerekse askerlik vazifemden dolayı yazı yazma konusunda sıkıntı yaşadım.
codeigniter türkçe kaynak
Geçen süre içerisinde e-posta hesaplarımda Codeigniter Türkçe Kaynak konusunda yeni başlayan ya da küçük problemleri çözmeye çalışan takıldığı yerde bilgi almak isteyen arkadaşlarımızın e-postaları ile karşılaştım. Blog sayfamda hali hazırda çok fazla anlatım olmamasına rağmen mevcut yazılara olan ilgi ve sorular beni bu konularda daha fazla yazı yazmaya teşvik etti. Artık Codeigniter, jQuery, Bootstrap ve Android, Swift konularında yazılar paylaşarak hem elde ettiğim bilgileri hem de sizlerin sorularına cevap niteliğinde (başlangıçta özellikle Codeigniter, jQuery, Bootstrap olmak üzere) yazılar paylaşmaya çalışacağım. Bu sayede olası bir problemin çözümüne ilişkin yapılacak örnek ile aynı problem ile karşılaşan farklı bir arkadaşımızın da sorununa cevap bulmasını sağlamış olacağız.

Siz de karşılaştığınız problemleri, sormak istediğiniz soruları ogzhnozdmr@gmail.com adresinden ulaştırır ve sorunuzun blogda yayınlanmasına izin verirseniz birlikte bir arşiv oluşturabiliriz. Mutlu ve esen kalın.. 🙂

Oğuzhan ÖZDEMİR

19 Ocak 1991 Bursa doğumlu Bilgisayar Mühendisiyim. Codeigniter, Kotlin, Android, MySQL ve iOS uygulamalar geliştiriyorum. Web kısmında CSS, HTML, JavaScript, jQuery konularına hakimim. Mayıs 2017 tarihinde Maltepe/İstanbul oradan da Çorlu /Tekirdağ'a giderek askerlik görevimi tamamladım. 2018 Mayıs ayında Bursa'da Durmazlar Makina Sanayi ve Tic. A.Ş. firmasında Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı olarak işe başladım. İletişim: ogzhnozdmr@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.